W erze smartfonów niemal każdy z nas ma pod ręką kieszonkową kamerę, co otwiera przed nami nieograniczone możliwości wyrażania siebie, dzielenia się spojrzeniem na świat, rozwijania pasji i umiejętności artystycznych. Przy odpowiednim użyciu aplikacji i zastosowaniu podstaw filmowania można zrealizować naprawdę profesjonalny film. Podczas warsztatów uczestnicy nauczą się: kompozycji kadru, planów filmowych, użycia naturalnego oświetlenia, użycia sztucznego oświetlenia, zastosowania ruchu kamery, blokowania ekspozycji oraz czym jest ekspozycja i jak kreatywnie ją wykorzystać, jak również podstaw użycia aplikacji filmujących.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak filmować smartfonem, aby uzyskać zadziwiające efekty, jakie aplikacje i sprzęt dodatkowy może Ci w tym pomóc oraz jak efektywnie edytować i publikować Twoje materiały – zapisz się już dziś.

W warsztatach może wziąć udział młodzież mieszkająca na terenie LGD PROMENADA S 12 (gmina Chełm, Sawin, Siedliszcze, Rejowiec, Rejowiec Fabryczny, miasto Rejowiec Fabryczny)

  • TERMIN: 9 marca 2024 r. (sobota)
  • GODZINA: 10.00 – 14.00
  • MIEJSCE: Centrum Aktywności Społecznej i Gospodarczej „Stara Kotłownia”, Rejowiec Fabryczny, ul. Wschodnia 32 (lokal dawnej kawiarni)

Rekrutacja odbywa się za pomocą formularza zgłoszeniowego, który należy dostarczyć do biura LGD PROMENADA S 12 osobiście lub mailem na adres: biuro@promenadas12.pl (skan wypełnionego formularza) lub pocztą tradycyjną na adres: Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania PROMENADA S 12, ul. Mickiewicza 3, 22-170 Rejowiec Fabryczny.